O nás

Vítame vás na webe ŠancaTanca.

ŠancaTanca funguje na Slovensku od roku 2005. Od čias, kedy sme ponúkali iba orientálny tanec, už ubehlo veľa rokov. Postupne sme spestrovali našu ponuku o rôzne druhy cvičení, tancov, ponúkali sme novinky pre deti, bábätká, tehotné mamičky. Pridávali sa rôzne kurzy zamerané na osobný rozvoj - ženské kruhy, aromaterapia či spontánny tanec. Preto sme podtitul tanečné štúdio zmenili na vhodnejší názov - štúdio pohybu, tanca a osobného rozvoja.

Veríme, že každý človek je zodpovedný za svoj život. Preto je potrebné sa starať o svoje telo aj dušu. Pravidelný pohyb nám pomáha skontaktovať sa so svojím telom a dať mu to, čo potrebuje. Veríme, že pre každého existuje pohyb, ktorý bude robiť s radosťou a na ktorý sa bude tešiť. Niektorí ľudia majú tanec v duši a ožívajú, keď počujú hudbu. Niektorí zase hľadajú pokoj a relaxáciu a budú preferovať pokojnejšie formy pohybu. Pohyb je aj spoľahlivým liekom na stres, prostriedkom na uvoľnenie a na odstránenie blokov, ktoré si niekedy sami vytvárame.

ŠancaTanca je štúdio pohybu, tanca a osobného rozvoja, ktoré nájdete v Karlovej Vsi.

Naším cieľom je vytvoriť prostredie príjemné pre všetky zmysly, v ktorom sa budete cítiť príjemne a bezpečne. 

Dávame si záležať na tom, aby naši lektori boli nielen kvalifikovaní, ale aby boli najmä ľudskí a empatickí k potrebám klientov.

Naša ponuka sa pravidelne mení a obohacuje, organizujeme aj zaujímavé workshopy a prednášky a štúdio je možné si prenajať na vami organizovanú akciu.